• O firmie
  • Rezerwacja - Kalkulacja
  • Wczasy i wycieczki
  • Galeria zdjęć
  • Wycieczki objazdowe
  • Obozy, kolonie, kursy
  • Przewozy / Przeloty
  • Kontakt

O FIRMIE

      Biuro Podróży "Gosia Travel" działa na rynku od 1999 roku. Posiadamy koncesję organizatora turystyki i pośrednika turystycznego nr 145 wydaną przez Wojewodę Kujawsko-Pomorskiego. Specjalizujemy się w organizacji wycieczek objazdowych krajowych i zagranicznych bez nocnych przejazdów. Tworzymy również ciekawe indywidualne programy pod zamówienia według wymagań Klienta.

      W szerokiej ofercie posiadamy wycieczki objazdowe i pobyty wypoczynkowe do najbardziej interesujących regionów europejskich i pozaeuropejskich. Ponadto Biuro Podróży "Gosia Travel" pośredniczy w zakupie wycieczek, wczasów, koloni, obozów młodzieżowych, wyjazdów z dojazdem zorganizowanym lub własnym u największych polskich organizatorów turystyki i wypoczynku takich jak np.: GRECOS HOLIDAY, CORAL TRAVEL, EXIM TOURS, SUN&FUN, ECCO HOLIDAY, REGENT, MATIMPEX TRAVEL, ALMATUR, OSCAR, FUNCLUB... i wielu innych.

      Zajmujemy się w bardzo szerokim zakresie sprzedażą biletów autokarowych największych renomowanych przewoźników na teren całej Europy.

      Pragniemy podziękować naszym klientom za korzystanie z naszych usług i serdecznie zaprosić do zapoznawania się z naszymi nowymi ofertami, które z dnia na dzień staramy się wzbogacać.

      Co roku bardzo wzrasta liczba osób wyjeżdżających za pośrednictwem naszego biura co świadczy o fachowości naszych usług. Staramy się aby nasza bogata oferta zaspakajała Państwa potrzeby i spotkała się z dużym zainteresowaniem.

      Zapraszamy do naszego biura mieszczącego się w samym centrum Bydgoszczy. Spotkacie się tu Państwo z profesjonalną i życzliwą obsługą, a nasi pracownicy pomogą Wam przy wyborze i zakupie zarówno wycieczki szkolnej, miejsca na kolonii dla dziecka, domku wczasowego nad morzem, ciekawej wycieczki objazdowej po najpiękniejszych zakątkach Europy, czy wczasów pobytowych.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE

Projekt i wykonanie: ADvice Bydgoszcz  

BIURO PODRÓŻY "GOSIA TRAVEL"  
ul. Długa 19, tel. 52 345-65-59; 85-034 Bydgoszcz